Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
Transceiver Sfp 1000base-lx 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit

Transceiver Sfp 1000base-lx 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€159,26€192,71
Totaal:€159,26€192,71
Referentie: 407-10934
Taal: UK

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

DELL SFP Transceiver

Specifications


Interface typeSFP
Data transfer rate (max)1000 Mbit/s
SFP transceiver typeLX
Cabling technology1000BASE-LX
Maximum transfer distance10000 m
Wavelength1310 nm
.