Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

 219  Gevonden resultaten

Sorteer:
Ga naar pagina:
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS

Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm

Referentie: SFP-OC3-MM=
Taal : UK
€376,50(excl. BTW)
€455,56(incl. BTW)
Transceiver 100gbase Lr4 Qsfp Lc 10km Over Smf
CISCO SYSTEMS

Transceiver 100gbase Lr4 Qsfp Lc 10km Over Smf

Referentie: QSFP-100G-LR4-S=
Taal : UK
€16.373,00(excl. BTW)
€19.811,33(incl. BTW)
Transceiver Module - 100 Gigabit Ethernet - 100gbase-cwdm4 Lite - Lc Single-mode - Up
CISCO SYSTEMS

Transceiver Module - 100 Gigabit Ethernet - 100gbase-cwdm4 Lite - Lc Single-mode - Up

Referentie: QSFP-100G-SM-SR=
Taal : UK
€2.453,63(excl. BTW)
€2.968,89(incl. BTW)
Transceiver 100gbase Sr4 Qsfp Mpo 100m Over Om4 Mmf
CISCO SYSTEMS

Transceiver 100gbase Sr4 Qsfp Mpo 100m Over Om4 Mmf

Referentie: QSFP-100G-SR4-S=
Taal : UK
€1.105,63(excl. BTW)
€1.337,81(incl. BTW)
Cisco Qsfp-40g-er4 Compatible 40gbase 40km Lc Dom Transceiver
CISCO SYSTEMS

Cisco Qsfp-40g-er4 Compatible 40gbase 40km Lc Dom Transceiver

Referentie: QSFP-40G-ER4=
Taal : UK
€20.466,94(excl. BTW)
€24.764,99(incl. BTW)
Apl-meraki Lr4 Qsfp 40g Transceiver
CISCO SYSTEMS

Apl-meraki Lr4 Qsfp 40g Transceiver

Referentie: MA-QSFP-40G-LR4
Taal : UK
€6.524,81(excl. BTW)
€7.895,02(incl. BTW)
Apl-meraki Sr4 Qsfp 40g Transceiver
CISCO SYSTEMS

Apl-meraki Sr4 Qsfp 40g Transceiver

Referentie: MA-QSFP-40G-SR4
Taal : UK
€1.792,82(excl. BTW)
€2.169,31(incl. BTW)
Apl-meraki Sr-bd Qsfp 40g Transceiver
CISCO SYSTEMS

Apl-meraki Sr-bd Qsfp 40g Transceiver

Referentie: MA-QSFP-40G-SR-BD
Taal : UK
€655,47(excl. BTW)
€793,12(incl. BTW)
10gbase-dwdm 1544.53 Nm Sfp10g (build-to-order)
CISCO SYSTEMS

10gbase-dwdm 1544.53 Nm Sfp10g (build-to-order)

Referentie: DWDM-SFP10G-44.53=
Taal : UK
€10.917,16(excl. BTW)
€13.209,76(incl. BTW)
100gbasecwdm4liteqsfptrnscivr 2kmovrsmf10-60c Rema
CISCO SYSTEMS

100gbasecwdm4liteqsfptrnscivr 2kmovrsmf10-60c Rema

Referentie: QSFP-100G-SM-SR-RF
Taal : UK
€1.479,49(excl. BTW)
€1.790,18(incl. BTW)
Ga naar pagina:
.